Ücretsiz Teslim
 
Müşteri Canlı Destek
 
3 Gün İçinde Paranız İade
 
Sektörde 25 Yılımız

Verta Yatak

1995  yılında MONDİ bölge bayiliği ile başladığımız toptan ve perakende tecrübemizle  daha kaliteli ürünler sunabilmek için kendi markamız olan "VERTA YATAK"  ile siz değerli  müşterilerimiz için sektördeki yerimizi  almış bulunmaktayız.
Tamamı endüstriyel malzemelerle hazırlanmış olan yatak ve bazalarımız ileri teknolojıde aradığınız tüm özelliklere sahip bulunmaktadır.
Gerek otel tipi yoğun kullanıma uygun,gerekse evdeki rahatınız konforunuz ve hijyeninize önem veren antibakteriyel,beden yapınızı koruyan yataklarımız her türlü isteğe cevap verecek şekilde hazırlanmıştır.
Sağlıklı ve konforlu tasarımlarını modern,dinamik ve uyku kalitesini yükselten ürünlerle hazırlayan "VERTA YATAK",  siz değerli müşterilerimizin rahat ve güvenle kullanabileceği bir markadır.

Vizyon

Yatak sektöründe öncü , aranan ve yenilikçi bir yapıya sahip olarak dünya standartlarında ,teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, çalışmalarımızı insan hayatına yararlı ürün tasarımlarına yoğunlaştırarak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve ürün kalitemizi sürekli yükselterek, marka değerimizi daha ileriye taşımak. Bu amaçla ülkemizdeki sektör firmaları arasında üst noktalardaki yerimizi almak. Başarı odaklı olmak.

Misyon

Müşterilerimizle uyumlu iletişim içerisinde kullanım alışkanlıklarına uygun,doğru reçete ile yüksek standartlarda ürünler üretip,markamıza güvenen,memnun müşteri kitleleri yaratmak.